Web Tasarım plastikkuskonmaz Kuşkonmaz Bariyer Tekirdağ çilingir Kuş Kovucu Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz

29 Temmuz 2021, Perşembe

Burcunuza Göre Nasıl Bir Aşıksınız?

Burcunuza Göre Nasıl Bir Aşıksınız?
Bu Sevgililer Günü’nde burcunuza göre nasıl bir aşık olduğunuzu ya da sevgilinizin aşka yaklaşımını merak ediyorsanız, detayları aşağıda bulabilirsiniz:
 
Koç
 
Sabırsız ve hızlısınız. Her şeyin çabuk olmasını istersiniz ve aşktan beklentiniz, ne olacaksa bir an önce gerçekleşmesi. Dolayısıyla genellikle ilk adımı atan siz olabilirsiniz. Hemen her konuda ister istemez insiyatif ve söz sahibisiniz. Tabii karşınızda en az sizin kadar güçlü ve etkili bir Koç burcu yoksa. Karşı tarafın sizi elinde tutmasının tek yolu sakin ve huzurlu yaklaşımıyla sizi dengelemesi, bunu yaparken de hayatınıza renk katacak yenilikler, değişikliklerle gelmesi olabilir. Aksi halde çabuk sıkılıp, soğuyabilirsiniz.
 
Boğa
 
Güvenli, sadık, risksiz aşkların insanısınız. Dolayısıyla sevgilinizin size sonsuza kadar bağlı ve sadık olmasını istersiniz. Yemekten, konfordan ve keyiften vazgeçmeyen yanınız sürekli rahat edeceğiniz ve hiçbir risk içermeyen ortamlar aramaya iter sizi. Eviniz, yuvanız, odanız, koltuğunuz son derece önemlidir. Her yeri gezip dolaşmaktansa, sıcak ve huzurlu evinizde olsun, sevdiğiniz ise yanınızda ancak huzurunuzu bozmayacak şekilde bulunsun istersiniz.
 
İkizler
 
Hayat sizin için esneklik, hareket, iletişim demek. Konuşmak, paylaşmak, sohbet etmek, arkadaşlık ve zihinsel birliktelik sizin için önemlidir. Sevgiliniz de size uyum sağlayacak şekilde gezmeyi ve arkadaşlığı sevmelidir. Okuma ve öğrenme merakınızı tatmin edecek değişikliklerle gelmelidir size aşkınız. Ne yaptığınıza, nereye gittiğinize ve kimlerle görüştüğünüze de karışmamalıdır. Fazla duygusallık ise sizin için yapacaklarınıza engel olan gereksiz bir davranış şekli olabilir zaman zaman sadece.
 
Yengeç
 
Sessizliği, sakinliği, ağırlığı, derinliği seversiniz. Sevgiliniz yumuşak, merhametli, vicdanlı, anlayışlı olmalıdır. Siz zaten ona bunları misliyle sağlarsınız. Karşınızda oturaklı, ne yaptığını bilen, sorumluluklarını üstlenen, kararlı ve iradeli birini istersiniz. İşi mutlaka olan, kariyer yapan, planlı, organize hareket eden bir sevgiliniz de varsa şanslısınız. Siz de ona ihtiyaç duyduğu şefkati, duygusal desteği, sıcak aile ortamını ve huzuru sağlayabilirsiniz.
 
Aslan
 
Canlı, dramatik, gösterişli hatta zaman zaman teatral yanlarınızla birini kendinize aşık etmeniz hiç de zor değil. Işığınız, enerjiniz, pırıltınız sevgilinizin başını döndürebilir. Bir sinema aktrisi/akörünün havasını taşırsınız. Dışarıdan görünen bu egonun ardında ise son derece naif ve babacan bir kalp vardır, sevgilinizi kollarınızla sardınız mı, artık bir daha sırtı yere gelmez. Karşılığında beklediğiniz tek şey ise bu kalbin asla kırılmaması, gururunuzla asla oynanmamasıdır.
 
Başak
 
İnce düşünceli ve çalışkan bir aşıksınız. Sevgiliniz için her şeyi yapmaya ve adeta ona hizmet etmeye çoktan hazırsınız. Onun her türlü yarasını sarabilir, dertlerine derman olabilirsiniz. Sahip olduğunuz her şeyi vermek ve paylaşmak da sizin için zor olmaz. Siz her şeyi düşünür, her soruna çare bulur, her şeyi kolaylaştırırsınız. Durum böyle olunca sevgilinizin de size her şeyiyle teslim olmasını, kendisini bırakmasını, rahat ve kalender olmasını isteyebilirsiniz. Nasılsa siz her şeyi kolayca toplayıp, düzenlersiniz.
 
Terazi
 
Aşk ve ilişki için yaratılmışsınız. Yanınızda her zaman sevgilinizin, eşinizin olmasını, her şeyi birlikte yapmayı istersiniz. Evlilik, birliktelik sizin için hayatın mihenk taşı olabilir. Denge, huzur, adalet ve eşitlik sizin için önemlidir. Sevgiliniz nazik ve kibar olmalıdır. Sizi taşıyabilmelidir. Ama bir o kadar da girişken, cesur, güçlü ve azimli olmalıdır ki, kararsızlıklarınızın, hayata tereddütlü bakışınızın üstesinden birlikte gelebilesiniz. Hayat boyu mükemmel birliktelik beklentiniz ve arayışınız olabilir. Ya mevcut ilişkinizde ya da başka birinde eninde sonunda bunu yakalamaya çalışırsınız.
 
Akrep
 
Tutkuların, derin duyguların, içten gelen gücün hasretinde bir burçsunuz. Zayıf insanlara tahammülünüz pek yoktur. Karşınızda gerçekten güçlü birini ararsınız. Öyle göstermelik bir güç, hiç de size göre değildir. Zaten de kimin güçlü kimin güçsüz olduğunu hemen anlarsınız. Karşınızdaki kişi maddi olarak sağlam olmalı ve zaten zor ve mücadeleli geçen hayatınızda size biraz huzur, biraz keyif, biraz da konfor sağlamalı. Onun ise hayatla mücadeleyi dert etmesine hiç gerek yok, zira siz onun yerine de zaten her türlü savaşı vermeye çoktan hazırsınız.
 
Yay
 
Kıpır kıpır, canlı, yerinde durmakta zorlanan bir insansınız. Hayat sizin için bir macera ve bu macerayı keşfetmeye yol almışsınız. Dolayısıyla aşk da sizin için sonu olmayan bir macera olmalı. Sevgiliniz sizinle gezmeye, paylaşmaya, yeni insanlar, yerler tanımaya doymamalı. Ağır, yavaş, durgun kişiler asla size göre değildir. Karşınızda değişen koşullara uyum gösteren, ufku, vizyonu geniş, her yeniliğe, fırsata atlamayı seven birini istersiniz. Sizinle birlikte olan sevgilinize de asla sıkıcı olmayan, canlı, neşeli, pozitif bir yaşam sunarsınız.
 
Oğlak
 
Hayat ciddiye alınması gereken bir meseledir. İlişkiler de sizin için öyle. Gelip geçici, başı, sonu belli olmayan, bir çizgide yürümeyen birliktelikler size göre değildir. Planlı ve organize olunması, sorumlu davranılması gereklidir. Sevgilinizden ve ilişkinizden ciddiyet ve sorumluluk beklersiniz. Ama bunun yanında, zaten ilmek ilmek örerek şekillendirdiğiniz hayatınıza sıcaklık, şefkat, merhamet duygularını ararsınız. Sevgiliniz sizi yuvanızda sıkıca sarmalı, güzel yemeklerle gönlünüzü okşamalı, zorluklarınızı anlamalı ve merhametli olmalıdır.
 
Kova
 
Kendinizden başka herkesi ve her şeyi düşünüyor olabilirsiniz. Arkadaşlıklarınız, sosyal çevreniz sizin için her şeyin önünde gelebilir. Sosyal kuruluşlar için çalışırsınız, yardım toplarsınız, göstererek veya hiç göstermeden başkalarının iyiliğini düşünür ve iyilik yapmak istersiniz. Sevgilinize de bir arkadaş, destek olunması gereken bir dost, arkasında her daim durulması gereken bir hayat yoldaşı olarak görebilirsiniz. Bu onda sanki özel değilmiş hissi yaratabilir. Oysa siz aslında onun iyiliğini her zaman düşünürsünüz. Sadece başkalarını da düşünürsünüz o kadar. Ondan yegâne beklentiniz ise sizi özgür bırakması olabilir.
 
Balık
 
Ruhsal ve ilahi olarak adlandırılabilecek bir aşk anlayışınız var. Sevdiğiniz kişi için her şeyden vazgeçmeye, onun için her şeyi yapmaya hazırsınız ve sınır tanımayabilirsiniz. Kendinizi tamamen aşkınıza adayabilirsiniz. Onun ayaklarını yerden kesebilecek iflah olmaz bir romantik olabilirsiniz. Şiirler yazar, şarkılar söyler, sevgilinizi havalarda gezdirebilirsiniz. Karşılığında ise sevgilinizden sizi ve yaşantınızı toplamasını, düzene koymasını, ayaklarınızı zaman zaman yere bastırmasını bekleyebilirsiniz. Bunları yaparken de, sevgiliniz, sizinle maddi veya manevi her türlü yolculuğa açık olmalıdır.

Son Dakika Haberleri

Anket

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık