Web Tasarım plastikkuskonmaz Kuşkonmaz Bariyer Tekirdağ çilingir Kuş Kovucu Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz

29 Temmuz 2021, Perşembe

Halkı salak yerine koyuyorlar

Halkı salak yerine koyuyorlar
AK Parti – MHP ve BBP’sinin oluşturuduğu “ Cumhur İttifakı” 2019 seçimlerine hazırlanırken, herhangi bir ittifak yapmayı düşünmeyen diğer siyasi partilerinin de ittifak yapması için algı oluşturmaya çalışıyorlar.
 
HDP’nin “İttifak yapacağımız bir CHP yok” açıklaması ve Saadet’in HDP ile aynı çatıda olmayız şeklinde ki açıklamalarına rağmen sanki ortada bir ittifak varmış gibi halka yalan yanlış bilgiler sunan sosyal medya trolleri vatandaşı adeta salak yerine koymaya çalışıyorlar.
 
Seçimlerde Ak Parti’nin “Milli ve Yerli ittifak” sloganı karşısında “Şer İttifakı” diye diye adlandırılacağı bir pozisyon oluşturmaya çalışan Troller “Kavga siyaseti” ile prim kazanmaya çalışıyorlar.
 
Muhalif Partilerden CHP, İYİ Parti, Saadet ve HDP hemen hemen her alanda ittifak olmayacağını ve kendi adaylarıyla yola çıkacaklarını söylemesine rağmen “Kayık İttifakı” yakıştırmaları halka olan saygısızlıklarını göz önüne seriyor.
 
 

Partiler İttifaka zorlandırılacak. Partiler İttifaka zorlandırılacak.

26 yıl sonra gizli ittifakla bir ilk gerçekleşecek 26 yıl sonra gizli ittifakla bir ilk gerçekleşecek

Son Dakika Haberleri

Anket

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık