Web Tasarım plastikkuskonmaz Kuşkonmaz Bariyer Tekirdağ çilingir Kuş Kovucu Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz

29 Temmuz 2021, Perşembe

Erdoğan, Bahçeli beni kandırdı diyecek

Erdoğan, Bahçeli beni kandırdı diyecek

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, yaptığı basın toplantısında gündemle ilgili konuları değerlendirdi.

Bülent Tezcan açıklamasında; “Tayyip Erdoğan’ın önümüzdeki günlerde, HDP oylarını alabilmek için Bahçelinin kendisini kandırdığını iddia edecek. Çünkü onu herkes kandırdı.” Dedi.

Gündeme ilişkin konuları yorumlayan Tezcan, AKP-MHP ve BBP arasındaki ‘Cumhur ittifakı’ için  “Hani koalisyon dönemi bitecekti.  Bu yaptığınız ne? Hani bitecekti koalisyonlar? Bu bir tek adam koalisyonudur, bu koalisyonun başındaki kişinin tek hesabı vardır. Cumhurbaşkanı olmak… Bütün sistemi bunun üzerine kurmuşlardır. Ben yeter ki Cumhurbaşkanı seçileyim diyen bir adam var ve bir koalisyonun sözcüsü var. O koalisyonun sözcüsü de Bahçeli’dir. İktidardan gitme korkusu iktidara yerleşirse bu ülkede demokrasi ciddi tehlike altındadır.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın HDP ile ittifak kurabileceğini iddia eden Bülent Tezcan; “Cumhurbaşkanlığına giden yolun bu koalisyon ile değil de bugün teröristsiniz dedikleriyle yanyana gelmekten geçtiğine inansın anlasın, hiç şüphe yok ki Bahçeli’ye sırtını döner Millete de Bahçeli beni aldatmıştır der Bugün terörist dedikleriyle yarın oturur yeni bir koalisyon yeni bir ittifak kurar. Hiç terettünüz olmasın, yeter ki Cumhurbaşkanı olsun.” Dedi.

Partiler İttifaka zorlandırılacak. Partiler İttifaka zorlandırılacak.

26 yıl sonra gizli ittifakla bir ilk gerçekleşecek 26 yıl sonra gizli ittifakla bir ilk gerçekleşecek

Son Dakika Haberleri

Anket

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık