Web Tasarım plastikkuskonmaz Kuşkonmaz Bariyer Tekirdağ çilingir Kuş Kovucu Tekirdağ yat turu Tekirdağ web tasarım Plastik Kuşkonmaz

04 Ağustos 2021, Çarşamba

Mehmed Bir Cihan Fatihinin ilk fragmanı

Mehmed Bir Cihan Fatihinin ilk fragmanı
Fatih savaş meydanında! Fatih Sultan Mehmed Han’ı canlandıran yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun savaş meydanında çarpıştığı görüntüler sosyal medyada büyük ilgi gördü. Yayınlanan ilk fragmanın ardından gelen yeni kareler dizinin standartlarının yüksek olduğunu gözler önüne seriyor. İşte ilk fragman ve o görüntüler…
 
 
Yönetmenliğini Cevdet Mercan'ın yapımcılığını ise O3 Medya’nın üstlendiği, başrolünde Kenan İmirzalıoğlu'nun yer aldığı “Mehmed Bir Cihan Fatihi” için heyecan dorukta.
 
 
Yakında Kanal D ekranında izleyiciyle buluşacak olan dizinin ilk tanıtımı görücüye çıktı. Fragmanda İmirzalıoğlu'nun canlandırdığı Sultan Mehmed Han, savaş meydanında görülüyor.
 
 
Stratejik, askeri ve kişisel dehası ile bir cihan fatihi olan Sultan Mehmed Han'ın 2. Kosova Savaşı görüntüleri kadar, zırhını giydiği sahnedeki sözleri de herkesi etkiledi:
 
 
İŞTE SULTAN MEHMED HAN’IN O SÖZLERİ
 
Ben Mehmed Han… Mehmed'lerin ikincisi. Atam Osmangazi, babam Murad Han. Doğdum. Yaşamaz dediler. Yaşadım. Sultan olamaz dediler. Oldum. O şehri alamaz dediler!”
 
 
 

Haber Videosu


Son Dakika Haberleri

Anket

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık